Měření a regulace

Po produktech a službách pro zvýšení bezpečnosti osob a zabezpečení majetku je pro nás třetím nejdůležitějším předmětem naší činnosti soubor služeb, jehož hlavním cílem je efektivita provozu bytových a nebytových objektů.

Té dosahujeme pomocí optimalizace aktuálního stavu využitím moderních technologií pro dálkovou provozní správu budov, průběžné měření jejich spotřeby energií a jiných vstupů a jejich následné regulace v závislosti na nutnosti jejich nezbytné spotřeby v rámci denních, týdenních nebo měsíčních režimů.

Měříme různé typy spotřebovávaných vstupů podle požadavků zákazníka – materiální, časové, personální, energetické, to vše za účelem nalezení finanční úspory pro zákazníka a zamezení zbytečným výdajům nad rámec nezbytně nutné spotřeby. V případě, že je třeba udělat kvůli dosažení stanoveného cíle změny i konstrukčního charakteru na objektu, umíme je také zabezpečit.

Náš zákazník dostává pravidelné výstupy z realizovaného měření a pravidelné informace o postupu při realizaci domluvených změn vedoucích postupně k novému, efektivnějšímu stavu.

K realizaci této činnosti využíváme všechny dostupné nejmodernější technologie. Jedná se například o systémy inteligentních domů (inteligentní elektroinstalace, nadstavbové řídící a ovládací systémy, přístupové a komunikační systémy, řešení ovládaná přes chytré telefony) v kombinaci s využitím našeho PCO (Pult centrální ochrany) a další související technologie.

Pokud si přejete být kontaktováni pro bližší informace o této službě našimi odborníky, pošlete nám poptávku na obchod@deftech.cz nebo nás kontaktujte na tel.: 387 201 800. Vaše dotazy Vám obratem rádi zodpovíme.

Naši partneři

Mám zájem o více informací