Pomáháme a sponzorujeme

Noemi a Jaroušek

Naše společnost finančně podporuje Nadaci Čertíci na kolech, která se stará o Noemi a Jarouška, dvě děti ve věku 12 let, které se narodily s DMO (dětská mozková obrna). Pro děti s tímto zdravotním postižením je velmi důležitá pravidelná rehabilitace, kterou mohou čerpat například ve formě speciální lázeňská péče díky které, ale především svému vlastnímu odhodlání, se dokážou neustále zlepšovat.

Naše společnost se je snaží v jejich nikdy nekončícím úsilí maximálně podporovat a přispívá Čertíkům na kolech 70,-Kč z každého prodaného a nainstalovaného zabezpečovacího systému řady IQ Alarm. Takto získané prostředky následně vždy zašleme před koncem roku na bankovní účet jejich nadace.

Objednáním našich služeb se tedy i Vy stáváte přispěvatelem nadaci Čertíci na kolech.

Pomáháme a sponzorujeme
Pomáháme a sponzorujeme

Rozum a cit

Hlavním posláním Nadačního fondu Rozum a Cit je zajištění spokojeného života opuštěných dětí uprostřed rodiny a všestranná podpora náhradní rodinné péče.

Od roku 1996 Nadační fond pomáhá opuštěným dětem a náhradním rodinám, které jsou pro mnohé děti z ústavů jedinou šancí, kdy mohou svoje dětství a dospívání prožít v náhradní rodině. Nadační fond Rozum a Cit podporuje náhradní rodiny, finančně, materiálně a pořádá akce pro celé náhradní rodiny.

Naše společnost podporuje nadaci jednorázovým ročním příspěvkem ve výši 3.000,-Kč, který vždy v druhé polovině kalendářního roku odesíláme na její bankovní účet.

Mám zájem o více informací