Nové technologie a služby (drony)

Dron s kamerouV rámci dlouhodobé spolupráce s našimi partnery neustále testujeme nové technologie, které do budoucna mohou zpřístupnit (a někde už se to i daří..) naše služby i zákazníkům, pro které jsou zatím klasické způsoby ochrany majetku a osob, například z důvodu umístění jejich lokality, obtížně dostupné anebo úplně nedostupné.

Společně se podílíme na vývoji a provozu samoobslužných dohledových řešení, integrovaných do robotických technologií (např. dronů), pomocí kterých jsme schopni rychle, levně a efektivně obsloužit také zákazníky i v těchto odlehlých oblastech, nebo zabezpečit například trvalý dohled nad rozsáhlými průmyslovými areály.

Tyto technologie využíváme také k termovizním měřením pro zjištění tepelných ztrát objektů, pomocí kterých umíme zákazníkům následně nabídnout realizaci úsporných opatření v rámci jejich objektu.

Pokud máte zájem o více informací k této službě, kontaktujte nás na e-mailu: info@deftech.cz nebo telefonicky na čísle 387 201 800. Rádi Vám bližší informace k uvedeným službám sdělíme.

Naši partneři

Mám zájem o více informací