Novinky - tiskové zprávy

 • 17.5.2017

  Společnost DEFENDER TECHNOLOGIES CZ rozšířila řadu svých produktů o novinku v oblasti osobní bezpečnosti. IQ Alarm P (Personal - osobní)

  960x0

  Dnes jsme pro Vás spustili novou službu z rodiny IQ Alarmů. Jmenuje se IQ Alarm P a kdekoli, když máte u sebe svůj chytrý telefon, umí se nonstop postarat o Vaší osobní bezpečnost.
  IQ alarm P je služba, která Vás pomocí Vašeho chytrého mobilu a našeho PCO (Pult centrální ochrany) hlídá na každém kroku a umožňuje Vám v případě potřeby odeslání SOS zprávy na naše PCO, z kterého následně zajistíme další potřebné kroky.

  Většina výrobců dnes běžně nabízí v rámci funkcí chytrého telefonu, tzv. SOS hlášení. Jde o tísňové hlášení formou SMS zprávy, která obsahuje informace o poloze osoby, která zaslání tísňové zprávy příslušnou manipulací s mobilním telefonem vyvolala.

  Služba IQ Alarm P zajišťuje profesionální zpracování této zprávy v rámci dohledového pracoviště (PCO) s nepřetržitou profesionální obsluhou. Informace o majiteli příslušného mobilu jsou uloženy v databázi PCO a v příslušném okamžiku jsou využity tak, aby maximálně přispěly k pomoci ohrožené osobě.

  Pokud Vás naše nová služba zaujala a chcete jí začít využívat nebo se o ní chcete dozvědět další podrobnosti, kontaktujte nás na info@deftech.cz nebo na tel. čísle: 387 201 800, kde Vás rádi obsloužíme.

 • 10.5.2017

  Společnost DEFENDER TECHNOLOGIES CZ pro Vás dnes spustila nový web

  websiteDnes (10.5.2017) jsme pro Vás spustili nový web. Veškeré informace o nás, o našich produktech a službách, a také veškeré kontaktní informace, které můžete využít pro Vaše dotazy a objednávky nebo návrhy na obchodní spolupráci směrované na nás, jsou pro Vás od dnešního opět lépe uspořádané a jednoduše dostupné.

  Budeme rádi, pokud se Vám bude nový web líbit a pokud Vám na něm něco chybí, budeme rádi i za Vaše podměty a připomínky na jeho další zlepšování.

 • 4.1.2017

  Změnili jsme sídlo naší společnosti a nově v Písku působíme na adrese Vladislavova 201/3, Pražské Předměstí, 397 01.

  IMG 6625Přesun naší společnosti do této nově otevřené budovy jsme zvolili především kvůli tomu, že se jedná o moderní a technologicky vyspělý objekt s výborným zázemím, který se nachází na prestižní a dobře dostupné adrese v Písku, jenž lépe vyhovuje našim potřebám pro náš další růst a rozvoj.

  Neméně podstatným dalším důvodem je potom také plánovaná hlubší spolupráce na různých projektech s vlastníkem objektu, jeho dalšími nájemci a celkově komunitou osob a dalších firem, do níž jsme se naším přesunem do objektu plynule začlenili.

  Pokud máte zájem o bližší komunikaci s námi v těchto záležitostech, kontaktujte nás na info@deftech.cz nebo na tel. čísle: 387 201 800.

Naši partneři

Mám zájem o více informací