IQ alarm S

Systém IQ Alarm S je navržen především pro malá a střední řešení. Jedná se o hybridní systém, který umožňuje připojit drátové i systémové bezdrátové komponenty. Systém je dělitelný na dvě nezávislé části se samostatným nebo společným ovládáním.

Systém IQ Alarm S umožňuje připojení až 32 ks drátových nebo systémových bezdrátových detektorů v libovolné konfiguraci. Součástí ústředny je objektový vysílač GPRS zajišťující jeho nepřetržitou komunikaci s PCO (Pultem centrální ochrany). Spojení objektu s PCO je pravidelně kontrolováno v intervalu desítek sekund.

IQ alarm S

Možnosti výbavy

MPD 300

Prostorový detektor pohybu

MGD 300

Akustický detektor destrukce skla

MSD 300

Protipožární detektor

MFD 300

Detektor zaplavení

MMD 300

Magnetický detektor pro ochranu oken a dveří

MSD 300 R

Bezdrátová venkovní siréna

PRF-LCD

Klávesnice

MPT 350

Ovládací klíčenka

Ovládání systému

Pro ovládání systému je možné použít bezdrátové klávesnice, bezdrátové ovladače ve formě klíčenek (mohou současně sloužit jako tísňová tlačítka), případně lze systém ovládat dálkově pomocí povolených mobilních telefonů. Všemi těmito způsoby lze prostřednictvím systému spínat až 16 elektrických obvodů (např. osvětlení, vytápění apod.).

Režimy Střežení

Režim ODCHOD ​– v tomto režimu jsou všechny bezpečnostní zóny systému zapnuty do stavu střežení – uživatel opouští objekt

Režim DOMA ​– v tomto režimu jsou ze střežení vyjmuty bezpečnostní zóny označené jako DOMA a NOC – uživatel je v objektu, ale např. garáž, vnější sklad nebo část objektu jsou střeženy

Režim NOC ​– ​v tomto režimu jsou ze střežení vyjmuty pouze bezpečnostní zóny označené jako NOC – uživatel v objektu využívá pouze vybrané prostory (např. ložnice a příslušenství), všechny ostatní bezpečnostní zóny jsou střeženy

Dohledové centrum (PCO) DEFENDER

Každý typ systému IQ Alarm, tedy i IQ Alarm S, je vybavený komunikátorem GPRS a je nastavený tak, aby zajišťoval trvale kontrolované spojení s PCO Defender (náš pult centrální ochrany).

Pracoviště PCO Defender je vybaveno špičkovými technologiemi, je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 (366) dní v roce a je obsluhováno vyškolenými odbornými pracovníky.
Prostřednictvím PCO jsou non-stop střeženy všechny připojené zájmové objekty našich klientů po celém území ČR i mimo něj a jeho obsluha řídí veškeré akce v případě, že dojde k jakýmkoli nežádoucím změnám na střeženém objektu. Pro tyto účely naše PCO nepřetržitě přijímá a zpracovává kódové informace z instalovaných zabezpečovacích systémů nebo přijímá videosignál z instalovaných kamerových systémů.

Služby PCO Defender mohou naši zákazníci začít využívat už v okamžiku dokončení instalace libovolného systému IQ Alarm. Díky vysoké kvalitě našich služeb získá zákazník rychle, snadno a za nízkou cenu komplexní ochranu svého majetku s možností jejího dalšího rozšiřování. PCO Defender umí obsloužit také zákazníky s již nainstalovanými systémy od jiných výrobců.
 • IQ Alarm S

  Věra Novotná, Písek

  Objednala jsem si instalaci alarmové sady IQ Alarm S do svého bytu 2+1. K základní sadě se dvěma ovládacími klíčenkami mám připojena dvě bezdrátová pohybová čidla. Pohodlné zapínání a vypínání alarmového systému zvládá bez problémů i můj desetiletý syn, kterého díky SMS informacím o zapnutí a odemknutí systému zároveň také nenápadně kontroluji. Celé uvedené řešení stálo 10.800,-Kč s DPH a nyní pouze 299,-Kč s DPH měsíčně za připojení k našemu PCO. (Pult centrální ochrany. O PCO více zde).

  Paní Věra (Písek)

 • IQ Alarm S

  IQ alarmVlastním řadovou garáž v poměrně problematické lokalitě (z hlediska bezpečnosti). Po vykradení několika okolních garáží jsem se rozhodl pro instalaci alarmové sady IQ Alarm S v drátové variantě s ovládáním bezdrátovými klíčenkami a kouřovým čidlem pro případ požáru. Celková investice mě stála 11.200,- Kč včetně DPH a měsíční poplatek za připojení k PCO (Pult centrální ochrany. O PCO více zde) se zajištěným výjezdem zásahové jednotky v případě poplachu činí 666,- Kč včetně DPH.

  Jiří (Chomutov)

 • IQ Alarm M

  IQ alarmPro ochranu svého velkého rodinného domu jsem použil alarmovou sadu IQ Alarm M. Základní sada byla doplněna pohybovými čidly, požárními detektory, detektorem CO a čidlem zaplavení, ochrana objektu byla tedy pojata jako komplexní. Systém ovládám kombinaci klávesnice a ovládací klíčenky, takže můžu v klidu spát ve své ložnici v prvním patře, protože ostatní části objektu jsou chráněny. Celé řešení mě vyšlo na 36.479,- Kč s DPH. Za monitoring objektu na PCO (Pult centrální ochrany. O PCO více zde) platím nyní měsíčně již pouze 299,- Kč včetně DPH.

  (Pan Miloš, Ostrava – Zábřeh)

Stáhněte si pdf:

IQ alarm I

IQ alarm P

IQ alarm S

IQ alarm M

IQ alarm L

IQ alarm XL

IQ alarm V

Výpis z OR

Odstoupení od smlouvy

Reklamační řád

Mám zájem o více informací