IQ alarm L

Systém IQ Alarm L je hybridní řešení, které tvoří základní drátová část a bezdrátová nadstavba. Systém je určen pro malá a střední řešení. Umožňuje připojení až 32 ks drátových nebo bezdrátových detektorů a lze ho rozdělit až na 4 samostatné části s vlastním nebo společným ovládáním. K drátové části lze připojit libovolný typ drátového detektoru, bezdrátová část používá až 4 přijímače signálu bezdrátových prvků systému.

Součástí systému je objektový GPRS vysílač zajišťující jeho nepřetržitou komunikaci s PCO (Pultem centrální ochrany). Po připojení systému k PCO je spojení objektu s ním pravidelně kontrolováno v intervalu desítek sekund.
IQ alarm L

IQ alarm L

Možnosti výbavy

WT 5500

Obousměrná bezdrátová LCD klávesnice

PK5501

Klávesnice

PTK 5507

Klávesnice

WS 4939

Jednosměrná bezdrátová klíčenka

Detektory

WS 4904P

Bezdrátový vnitřní pohybový PIR s dosahem 12m a PET imunitou

WS 4906

s funkcí antimasking
Bezdrátový venkovní PIR s dosahem vějíř 12 m

WLS 912

Bezdrátový akustický detektor tříštěného skla, dosah 3-6 m

WS 4945

Bezdrátový magnetický kontakt s externím vstupem

WS 4916

Bezdrátový požární (kouř + teplota) samoresetovací detektor

WS 4913

Bezdrátový detektor CO

WS 4985

Bezdrátový detektor zaplavení

WS 4920

Opakovač signálu (prodloužení dosahu bezdrátových detektorů)

Režimy střežení

Režim ODCHOD – v tomto režimu jsou všechny bezpečnostní zóny systému zapnuty do stavu střežení – uživatel opouští objekt

Režim DOMA – v tomto režimu jsou ze střežení vyjmuty bezpečnostní zóny označené jako DOMA a NOC – uživatel je v objektu, ale např. garáž, vnější sklad nebo část objektu jsou střeženy.

Režim NOC – v tomto režimu jsou ze střežení vyjmuty pouze bezpečnostní zóny označené jako NOC – uživatel v objektu využívá pouze vybrané prostory (např. ložnice a příslušenství), všechny ostatní bezpečnostní zóny jsou střeženy.

Dohledové centrum (PCO) DEFENDER

Každý typ systému IQ Alarm, tedy i IQ Alarm L, je vybavený komunikátorem GPRS a je nastavený tak, aby zajišťoval trvale kontrolované spojení s PCO Defender (náš pult centrální ochrany).

Pracoviště PCO Defender je vybaveno špičkovými technologiemi, je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 (366) dní v roce a je obsluhováno vyškolenými odbornými pracovníky.
Prostřednictvím PCO jsou non-stop střeženy všechny připojené zájmové objekty našich klientů po celém území ČR i mimo něj a jeho obsluha řídí veškeré akce v případě, že dojde k jakýmkoli nežádoucím změnám na střeženém objektu. Pro tyto účely naše PCO nepřetržitě přijímá a zpracovává kódové informace z instalovaných zabezpečovacích systémů nebo přijímá videosignál z instalovaných kamerových systémů.

Služby PCO Defender mohou naši zákazníci začít využívat už v okamžiku dokončení instalace libovolného systému IQ Alarm. Díky vysoké kvalitě našich služeb získá zákazník rychle, snadno a za nízkou cenu komplexní ochranu svého majetku s možností jejího dalšího rozšiřování. PCO Defender umí obsloužit také zákazníky s již nainstalovanými systémy od jiných výrobců.
 • IQ Alarm S

  Věra Novotná, Písek

  Objednala jsem si instalaci alarmové sady IQ Alarm S do svého bytu 2+1. K základní sadě se dvěma ovládacími klíčenkami mám připojena dvě bezdrátová pohybová čidla. Pohodlné zapínání a vypínání alarmového systému zvládá bez problémů i můj desetiletý syn, kterého díky SMS informacím o zapnutí a odemknutí systému zároveň také nenápadně kontroluji. Celé uvedené řešení stálo 10.800,-Kč s DPH a nyní pouze 299,-Kč s DPH měsíčně za připojení k našemu PCO. (Pult centrální ochrany. O PCO více zde).

  Paní Věra (Písek)

 • IQ Alarm S

  IQ alarmVlastním řadovou garáž v poměrně problematické lokalitě (z hlediska bezpečnosti). Po vykradení několika okolních garáží jsem se rozhodl pro instalaci alarmové sady IQ Alarm S v drátové variantě s ovládáním bezdrátovými klíčenkami a kouřovým čidlem pro případ požáru. Celková investice mě stála 11.200,- Kč včetně DPH a měsíční poplatek za připojení k PCO (Pult centrální ochrany. O PCO více zde) se zajištěným výjezdem zásahové jednotky v případě poplachu činí 666,- Kč včetně DPH.

  Jiří (Chomutov)

 • IQ Alarm M

  IQ alarmPro ochranu svého velkého rodinného domu jsem použil alarmovou sadu IQ Alarm M. Základní sada byla doplněna pohybovými čidly, požárními detektory, detektorem CO a čidlem zaplavení, ochrana objektu byla tedy pojata jako komplexní. Systém ovládám kombinaci klávesnice a ovládací klíčenky, takže můžu v klidu spát ve své ložnici v prvním patře, protože ostatní části objektu jsou chráněny. Celé řešení mě vyšlo na 36.479,- Kč s DPH. Za monitoring objektu na PCO (Pult centrální ochrany. O PCO více zde) platím nyní měsíčně již pouze 299,- Kč včetně DPH.

  (Pan Miloš, Ostrava – Zábřeh)

Stáhněte si pdf:

IQ alarm I

IQ alarm P

IQ alarm S

IQ alarm M

IQ alarm L

IQ alarm XL

IQ alarm V

Výpis z OR

Odstoupení od smlouvy

Reklamační řád

Mám zájem o více informací