IQ alarm XL

Systém IQ Alarm XL je hybridní sestava složená ze základní drátové části a bezdrátové nadstavby. Systém je určen pro malé a střední instalace.

IQ Alarm XL umožňuje připojení až 64 ks drátových nebo bezdrátových detektorů a lze ho rozdělit až na 8 samostatných částí s vlastním nebo společným ovládáním.

K drátové části lze připojit libovolný drátový detektor, bezdrátová část používá obousměrnou komunikaci komponent a vyznačuje se extrémně dlouhým dosahem spojení mezi čidlem a ústřednou.

Součástí systému již je objektový vysílač GPRS zajišťující jeho nepřetržitou komunikaci s PCO (Pultem centrální ochrany). Spojení objektu s PCO je pravidelně kontrolováno v intervalu desítek sekund. 

IQ alarm XL

Další komponenty systému

HS2LCD

Klávesnice

PG8929

Klíčenka

PG8939

Klíčenka

PG8949

Klíčenka

Bezdrátové detektory

PG 8904P

Prostor

PG 8924

Záclona

PG 8912

Akustický 

PG 8945

Magnet vysílač

PG 8975

Magnet

PG 8916

Požár

PG 8926

Kouř

PG 8913

CO

PG 8985

Zaplavení

PG 8905

Teplota

PG 8994

Venkovní prostor

Bezdrátové sirény

PG 8901

Vnitřní

PG 8911

Vnější

Režimy střežení

Režim ODCHOD – v tomto režimu jsou všechny bezpečnostní zóny systému zapnuty do stavu střežení – uživatel opouští objekt

Režim DOMA – v tomto režimu jsou ze střežení vyjmuty bezpečnostní zóny označené jako DOMA a NOC – uživatel je v objektu, ale např. garáž, vnější sklad nebo část objektu jsou střeženy.

Režim NOC – v tomto režimu jsou ze střežení vyjmuty pouze bezpečnostní zóny označené jako NOC – uživatel v objektu využívá pouze vybrané prostory (např. ložnice a příslušenství), všechny ostatní bezpečnostní zóny jsou střeženy.

Dohledové centrum (PCO) DEFENDER

Každý typ systému IQ Alarm, tedy i IQ Alarm XL, je vybavený komunikátorem GPRS a je nastavený tak, aby zajišťoval trvale kontrolované spojení s PCO Defender (náš pult centrální ochrany).

Pracoviště PCO Defender je vybaveno špičkovými technologiemi, je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 (366) dní v roce a je obsluhováno vyškolenými odbornými pracovníky.
Prostřednictvím PCO jsou non-stop střeženy všechny připojené zájmové objekty našich klientů po celém území ČR i mimo něj a jeho obsluha řídí veškeré akce v případě, že dojde k jakýmkoli nežádoucím změnám na střeženém objektu. Pro tyto účely naše PCO nepřetržitě přijímá a zpracovává kódové informace z instalovaných zabezpečovacích systémů nebo přijímá videosignál z instalovaných kamerových systémů.

Služby PCO Defender mohou naši zákazníci začít využívat už v okamžiku dokončení instalace libovolného systému IQ Alarm. Díky vysoké kvalitě našich služeb získá zákazník rychle, snadno a za nízkou cenu komplexní ochranu svého majetku s možností jejího dalšího rozšiřování. PCO Defender umí obsloužit také zákazníky s již nainstalovanými systémy od jiných výrobců.
 • IQ Alarm S

  Věra Novotná, Písek

  Objednala jsem si instalaci alarmové sady IQ Alarm S do svého bytu 2+1. K základní sadě se dvěma ovládacími klíčenkami mám připojena dvě bezdrátová pohybová čidla. Pohodlné zapínání a vypínání alarmového systému zvládá bez problémů i můj desetiletý syn, kterého díky SMS informacím o zapnutí a odemknutí systému zároveň také nenápadně kontroluji. Celé uvedené řešení stálo 10.800,-Kč s DPH a nyní pouze 299,-Kč s DPH měsíčně za připojení k našemu PCO. (Pult centrální ochrany. O PCO více zde).

  Paní Věra (Písek)

 • IQ Alarm S

  IQ alarmVlastním řadovou garáž v poměrně problematické lokalitě (z hlediska bezpečnosti). Po vykradení několika okolních garáží jsem se rozhodl pro instalaci alarmové sady IQ Alarm S v drátové variantě s ovládáním bezdrátovými klíčenkami a kouřovým čidlem pro případ požáru. Celková investice mě stála 11.200,- Kč včetně DPH a měsíční poplatek za připojení k PCO (Pult centrální ochrany. O PCO více zde) se zajištěným výjezdem zásahové jednotky v případě poplachu činí 666,- Kč včetně DPH.

  Jiří (Chomutov)

 • IQ Alarm M

  IQ alarmPro ochranu svého velkého rodinného domu jsem použil alarmovou sadu IQ Alarm M. Základní sada byla doplněna pohybovými čidly, požárními detektory, detektorem CO a čidlem zaplavení, ochrana objektu byla tedy pojata jako komplexní. Systém ovládám kombinaci klávesnice a ovládací klíčenky, takže můžu v klidu spát ve své ložnici v prvním patře, protože ostatní části objektu jsou chráněny. Celé řešení mě vyšlo na 36.479,- Kč s DPH. Za monitoring objektu na PCO (Pult centrální ochrany. O PCO více zde) platím nyní měsíčně již pouze 299,- Kč včetně DPH.

  (Pan Miloš, Ostrava – Zábřeh)

Stáhněte si pdf:

IQ alarm I

IQ alarm P

IQ alarm S

IQ alarm M

IQ alarm L

IQ alarm XL

IQ alarm V

Výpis z OR

Odstoupení od smlouvy

Reklamační řád

Mám zájem o více informací