IQ alarm V

Systém IQ Alarm V je určen pro malá a střední řešení a je vhodný především tam, kde nejsou k dispozici žádné drátové rozvody. Systém je kompletně bezdrátový a spolehlivě umožňuje obousměrnou komunikaci s až 25 bezdrátovými periferiemi, například bezdrátovými čidly, na vzdálenost převyšující 300 m.

Systém se vyznačuje unikátní možností provozu bez dodávky elektrické energie. Ústředna je schopná provozu na akumulátory až po dobu 4 let a stejně tak její periferie. IQ Alarm V je unikátní také svým uzpůsobením pro venkovní použití, které umožňuje využití systému např. pro ochranu lesních skládek dřeva.

V ústředně je již integrován objektový vysílač GPRS, který zajišťuje jeho nepřetržitou komunikaci s PCO (Pultem centrální ochrany), včetně případného přenosu videozáznamu poplachové situace, který je generován pohybovými čidly s integrovanou kamerou.

IQ alarm V

Další komponenty ovládání systému

Bezdrátový ovladač

WMB

Klávesnice

XMA-XMB

Klávesnice

RFID

Čtečka bezdotykových čipů

Detektory

IMD

Vnitřní pohybový detektor

IMV

Vnitřní pohybový detektor s kamerou

OMV

Venkovní pohybový detektor

OMVC

Venkovní pohybový detektor s kamerou

IDC

Vnitřní magnetický kontakt

CT

Vnitřní univerzální vysílač

ISD

Požární kouřový detektor

Režimy střežení

Systém IQ Alarm V je možné rozdělit na dva nezávislé podsystémy.

Sirény

SE

Vnitřní siréna

SEV

Vnitřní siréna

Venkovní siréna

OSX

Venkovní siréna

Dohledové centrum (PCO) DEFENDER

Každý typ systému IQ Alarm, tedy i IQ Alarm V, je vybavený komunikátorem GPRS a je nastavený tak, aby zajišťoval trvale kontrolované spojení s PCO Defender (náš pult centrální ochrany).

Pracoviště PCO Defender je vybaveno špičkovými technologiemi, je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 (366) dní v roce a je obsluhováno vyškolenými odbornými pracovníky.
Prostřednictvím PCO jsou non-stop střeženy všechny připojené zájmové objekty našich klientů po celém území ČR i mimo něj a jeho obsluha řídí veškeré akce v případě, že dojde k jakýmkoli nežádoucím změnám na střeženém objektu. Pro tyto účely naše PCO nepřetržitě přijímá a zpracovává kódové informace z instalovaných zabezpečovacích systémů nebo přijímá videosignál z instalovaných kamerových systémů.

Služby PCO Defender mohou naši zákazníci začít využívat už v okamžiku dokončení instalace libovolného systému IQ Alarm. Díky vysoké kvalitě našich služeb získá zákazník rychle, snadno a za nízkou cenu komplexní ochranu svého majetku s možností jejího dalšího rozšiřování. PCO Defender umí obsloužit také zákazníky s již nainstalovanými systémy od jiných výrobců.
 • IQ Alarm S

  Věra Novotná, Písek

  Objednala jsem si instalaci alarmové sady IQ Alarm S do svého bytu 2+1. K základní sadě se dvěma ovládacími klíčenkami mám připojena dvě bezdrátová pohybová čidla. Pohodlné zapínání a vypínání alarmového systému zvládá bez problémů i můj desetiletý syn, kterého díky SMS informacím o zapnutí a odemknutí systému zároveň také nenápadně kontroluji. Celé uvedené řešení stálo 10.800,-Kč s DPH a nyní pouze 299,-Kč s DPH měsíčně za připojení k našemu PCO. (Pult centrální ochrany. O PCO více zde).

  Paní Věra (Písek)

 • IQ Alarm S

  IQ alarmVlastním řadovou garáž v poměrně problematické lokalitě (z hlediska bezpečnosti). Po vykradení několika okolních garáží jsem se rozhodl pro instalaci alarmové sady IQ Alarm S v drátové variantě s ovládáním bezdrátovými klíčenkami a kouřovým čidlem pro případ požáru. Celková investice mě stála 11.200,- Kč včetně DPH a měsíční poplatek za připojení k PCO (Pult centrální ochrany. O PCO více zde) se zajištěným výjezdem zásahové jednotky v případě poplachu činí 666,- Kč včetně DPH.

  Jiří (Chomutov)

 • IQ Alarm M

  IQ alarmPro ochranu svého velkého rodinného domu jsem použil alarmovou sadu IQ Alarm M. Základní sada byla doplněna pohybovými čidly, požárními detektory, detektorem CO a čidlem zaplavení, ochrana objektu byla tedy pojata jako komplexní. Systém ovládám kombinaci klávesnice a ovládací klíčenky, takže můžu v klidu spát ve své ložnici v prvním patře, protože ostatní části objektu jsou chráněny. Celé řešení mě vyšlo na 36.479,- Kč s DPH. Za monitoring objektu na PCO (Pult centrální ochrany. O PCO více zde) platím nyní měsíčně již pouze 299,- Kč včetně DPH.

  (Pan Miloš, Ostrava – Zábřeh)

Stáhněte si pdf:

IQ alarm I

IQ alarm P

IQ alarm S

IQ alarm M

IQ alarm L

IQ alarm XL

IQ alarm V

Výpis z OR

Odstoupení od smlouvy

Reklamační řád

Mám zájem o více informací