IQ alarm I

Systém je určen pro individuální řešení komplexních systémů pro velké aplikace. Systém je schopen zajistit integraci funkce zabezpečovacího systému i systému kontroly vstupu, včetně integrace bezdrátové nadstavby k základnímu provedení drátového systému. V maximální konfiguraci je možné systém rozdělit na 32 samostatných částí s individuálním nebo skupinovým ovládáním. Systém je schopen připojit až 520 detektorů v libovolné konfiguraci. Pro ovládání systému je možné instalovat až 32 kusů LCD a grafických dotekových klávesnic, ale současně je možné připojit i 64 bezkontaktních čteček, které mohou zastávat funkci kontroly vstupu i ovládání zabezpečovacího systému. Instalace až 32 audio modulů v objektu umožní obsluze PCO odposlechem kontrolovat průběh poplachových událostí v ojektu.

Při své činnosti je systém schopen evidovat a rozlišit až 1000 osob s různými stupni oprávnění pro vstup i ovládání systému. Moderní programové prostředí pro správu uživatelů systému usnadňuje práci správcům objektu. Nově jsou dostupné velmi užitečné uživatelské vzory oprávnění a časové přístupové zóny. To vše doplňuje kalendář definující svátky nebo libovolná mimořádná období v kalendáři, k dispozici je 67 programovatelných týdenních časových rozvrhů.Systém je ideálním řešením umožňující plnohodnotné propojení s jinými technologiemi v objektu. Samozřejmostí je možnost integrace do grafických softwarových nadstaveb. Součástí systému je objektový vysílač GPRS zajišťující komunikaci s PCO. Spojení objektu s PCO je pravidelně kontrolováno v intervalu desítek sekund.

IQ alarm I

Komponenty systému

CP042

Klávesnice

CP050

Klávesnice

CP045

Klávesnice

MK7

Klávesnice

Ovládání - bezkontaktní čtečky

R10-SE

Čtečka

PROXPOINT-PLUS

Čtečka

XPROX-M

Čtečka

Detektory bezdrátové

DET8

Detektor zaplavení a teploty

FG8M

Akustický detektor

DF8M

Detektor kouře

DO800M

Magnetický detektor

Další komponenty

Přehledové tablo

V FLEX 4G

Čtečka otisků prstů

4T TCC800M

Ovladač

Dohledové centrum (PCO) DEFENDER

Každý typ systému IQ Alarm, tedy i IQ Alarm I, je vybavený komunikátorem GPRS a je nastavený tak, aby zajišťoval trvale kontrolované spojení s PCO Defender (náš pult centrální ochrany).

Pracoviště PCO Defender je vybaveno špičkovými technologiemi, je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 (366) dní v roce a je obsluhováno vyškolenými odbornými pracovníky.
Prostřednictvím PCO jsou non-stop střeženy všechny připojené zájmové objekty našich klientů po celém území ČR i mimo něj a jeho obsluha řídí veškeré akce v případě, že dojde k jakýmkoli nežádoucím změnám na střeženém objektu. Pro tyto účely naše PCO nepřetržitě přijímá a zpracovává kódové informace z instalovaných zabezpečovacích systémů nebo přijímá videosignál z instalovaných kamerových systémů.

Služby PCO Defender mohou naši zákazníci začít využívat už v okamžiku dokončení instalace libovolného systému IQ Alarm. Díky vysoké kvalitě našich služeb získá zákazník rychle, snadno a za nízkou cenu komplexní ochranu svého majetku s možností jejího dalšího rozšiřování. PCO Defender umí obsloužit také zákazníky s již nainstalovanými systémy od jiných výrobců.
 • IQ Alarm S

  Věra Novotná, Písek

  Objednala jsem si instalaci alarmové sady IQ Alarm S do svého bytu 2+1. K základní sadě se dvěma ovládacími klíčenkami mám připojena dvě bezdrátová pohybová čidla. Pohodlné zapínání a vypínání alarmového systému zvládá bez problémů i můj desetiletý syn, kterého díky SMS informacím o zapnutí a odemknutí systému zároveň také nenápadně kontroluji. Celé uvedené řešení stálo 10.800,-Kč s DPH a nyní pouze 299,-Kč s DPH měsíčně za připojení k našemu PCO. (Pult centrální ochrany. O PCO více zde).

  Paní Věra (Písek)

 • IQ Alarm S

  IQ alarmVlastním řadovou garáž v poměrně problematické lokalitě (z hlediska bezpečnosti). Po vykradení několika okolních garáží jsem se rozhodl pro instalaci alarmové sady IQ Alarm S v drátové variantě s ovládáním bezdrátovými klíčenkami a kouřovým čidlem pro případ požáru. Celková investice mě stála 11.200,- Kč včetně DPH a měsíční poplatek za připojení k PCO (Pult centrální ochrany. O PCO více zde) se zajištěným výjezdem zásahové jednotky v případě poplachu činí 666,- Kč včetně DPH.

  Jiří (Chomutov)

 • IQ Alarm M

  IQ alarmPro ochranu svého velkého rodinného domu jsem použil alarmovou sadu IQ Alarm M. Základní sada byla doplněna pohybovými čidly, požárními detektory, detektorem CO a čidlem zaplavení, ochrana objektu byla tedy pojata jako komplexní. Systém ovládám kombinaci klávesnice a ovládací klíčenky, takže můžu v klidu spát ve své ložnici v prvním patře, protože ostatní části objektu jsou chráněny. Celé řešení mě vyšlo na 36.479,- Kč s DPH. Za monitoring objektu na PCO (Pult centrální ochrany. O PCO více zde) platím nyní měsíčně již pouze 299,- Kč včetně DPH.

  (Pan Miloš, Ostrava – Zábřeh)

Stáhněte si pdf:

IQ alarm I

IQ alarm P

IQ alarm S

IQ alarm M

IQ alarm L

IQ alarm XL

IQ alarm V

Výpis z OR

Odstoupení od smlouvy

Reklamační řád

Mám zájem o více informací